moda męska

Zimowe trendy w modzie męskiej 2020!

Spora część sezonu zimowego 2020 jest już za nami, moda jednakże cały czas idzie do przodu i warto przeanalizować trendy na 2020 i zastanowić się co będzie modne w 2021 roku. Czas biegnie szybko, a pomysłów nie brakuje, wiem również, że moda uwielbia zataczać koło. I tak okazuje się, że większość trendów w 2020 opierała się na modzie z lat 90. W każdym sezonie każdy znajdzie coś dla siebie. Jeszcze do niedawna lata 90, było w modzie uznawane za kiczowate, ale okazuje się, że wielu projektantów i sklepów sieciowych postawiło na właśnie na taki styl i można znaleźć wiele inspiracji nie tylko w ubraniach i stylizacjach, ale również w budownictwie i wyposażeniu wnętrz. Trendy na 2020 i na 2021 są tematem wartym zainteresowania.

trendy męskie

Trend w modzie męskiej 2020, czyli sztruks, kraty i pepitki

  • Sztruks – to prążkowana bawełniana tkanina, która pojawiła się w sezonie 2020 i będzie modna nadal w 2021 roku w okresie jesienno zimowym w modzie męskiej. Szyje się z niej marynarki, spodnie, kurtki, a także koszule. Jest to oczywiście powrót do lat 90, gdzie sztruks był bardzo modnym materiałem. Obecnie jest go coraz więcej i stał się bardzo popularny w różnych kolorach. Granatach, beżach, kremowej bieli, a także czerni.
  • Pepitka – to jeden z najbardziej rozpoznawalnych wzorów w historii mody, znany zarówno w latach 40-50 XIX wieku, jak i obecnie. Noszą ją osoby młode, jak i starsze. Pojawia się na sukienkach, koszulach i okryciach wierzchnich, mile widziana jest na płaszczach w czarno białych kolorach. Potocznie nazywa się ją „psim ząbkiem”. Jest bardzo elegancka. Wzór ten oczywiście również pojawi się w sezonie zimowym 2020/2021 zarówno w modzie męskiej, jak i damskiej.
  • Krata – to nie prawda, ze krata wyszła z mody. Jest ona nadal ceniona przez eleganckich mężczyzn i kobiety. Świetne kraciaste marynarki są obecne w sklepach w 2020 roku, ale pojawią się nowości na 2021. Marynarki męskie w kratkę wyglądają doskonale w zestawieniu z męskim gładkim golfem, lub koszulą. Jest to podstawa elegancji.

 

Dodatki do stylizacji męskich na rok 2020/2021

Dodatki i akcesoria lubią nie tylko kobiety, mężczyźni, którzy przywiązują uwagę do swojego wyglądu i obserwują trendy wiedzą, że dodatki i akcesoria dla mężczyzn są bardzo istotne. Jakie obecnie dodatki można wpisać w trend 2020/2021 i w jakie torby, paski, szale się wyposażyć, by nie wypaść z obiegu i podążać za trendami.

Podstawą jest oczywiście szalik, warto wybierać je w niekonwencjonalnych kolorach. Na przykład do beżowej marynarki można wybrać bordowy szalik, lub kraciasty w stylu Burberry. Podstawą są oczywiście skórzane rękawiczki. Czarne, brązowe, lub bordo będą mile widziane. Są niesamowicie eleganckie i nadają męskim stylizacjom pazura. Modnym dodatkiem na rok 2020/20201 będzie również skórzana torba, która będzie miała klasyczny fason. Elegancja to również prostota, wiec modne będą skórzane torby bez udziwnień.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *